Pierwsze Spotkanie Panelowe Ekspertów organizowane w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności +”

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy , w ramach konsorcjum projektowego w programie „Inkubator Innowacyjności+”, zaprosił pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm regionu kujawsko-pomorskiego na pierwsze spotkanie typu Panel Ekspertów.

Już przed samym wydarzeniem mieliśmy ponad 60 osób zarejestrowanych w rzeczywistości na panel dotarło ponad 70 osób. To niesamowity efekt pracy całego zespołu kreującego wizerunek Projektu. Przerwa kawowa zamieniła się w ogromną burzę mózgów. Po niej uczestnicy z bardzo dużym zainteresowaniem słuchali wypowiedzi kolejnych ekspertów i brali czynny udział w dyskusji.

Jednymi słowy Panel Ekspertów należy uważać za kolejny sukces zespołu projektowego oraz wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenie.

Ekspertom oraz uczestnikom za udział bardzo dziękujemy.

Zespół „Inkubator Innowacyjności +”

Prezentacje do pobrania:

Prezentacja projektu Inkubator plus – panel nr 1 – 31.08.2017